11 Ağustos 2010 Çarşamba

evim evim güzel evim..

sıcağı sevmiyoruz kuzuyla.
3 gün ayvalığa zor dayanabildik kendimizi attık serin diye tahmin ettiğimiz bir yere .ama orasıda sıcaaak sıcaak.ayrıca hiç rahat değilimm.insanların anlaşamadığı kişilerle aynı yerde olması ve bişe diyememesi nekadar zorr..hatta sinir bozucu..insanların iyi kötü nasıl olursa olsun.kendi evi gibisi yok:)
tamam kocişten ayrıyız ama en azından 15 günde bir geliyor.kuzunun düzeni bozulmamış oluyor.huyu değişmemiş oluyor. benim kafam rahat oluyor.
zaten ders çalışmam gerekiyordu.hiç gelmek istemiyordum tatile..eylül ekim en iyi zamanlar olacaktı.ama annenne ile dede çok sıkıldı.onların hatrına geldim.ama tatil bana gelmedi.okadar yoruldumki çocukla.iyice bana düştü sürekli emmek istiyor.geceleri uyumuyor.saat başı kalkıyor. sürekli ayakta sallıyorum.tabi önce emzirdikten sonra .tek iyi yanı kilo verdim:))
bakalım daha 10 gün var iznin bitmesine.hadi hayırlısıııı:))
sevgiler kocamann herkese..

2 yorum:

elif-kayra dedi ki...

kesinlikle insanın evi gibisi yok,
bencede tatilde kilo vermek gerçekten çok büyük moral olur insana, benim için hep aksine tatilde kilo almışımdır.

elif dedi ki...

minik kuzu evi görünce deliye döndü.heryere gidip dokundu.oyuncaklaının hepsiyle teker teker oynadı.yemek yemeye başladı.ben bile evimi özlemişken o neler hissetti kimbilir:))kilo olayı çok güzel oldu ama dönünce 1 kilo aldım bile hemencik:)